Kontakt
Zarząd Oddziału
Członkowie
Kontakt
Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości im. prof. Andrzeja Hopfera
Oddział w Szczecinie
70-206 Szczecinul. Dworcowa 19 (wejście od strony Pl. Batorego)
telefon/fax: 091 484 70 68
e-mail: zarzad@psrwn.szczecin.pl; biuro@psrwn.szczecin.pl
Biuro prowadzone przez Panią Monikę Cieciurę czynne w czwartki godzinach: 13.00 – 18.00
Http: www.psrwn.szczecin.pl NIP: 852 230 48 26
Nr konta: 63 1240 3927 1111 0010 7407 2768
Prezes: Agnieszka Zegarek-Dudzińska
telefon: 509988816
Zarząd Oddziału
Agnieszka Zegarek-Dudzińska – Prezes Oddziału
Marian Stępień – Wiceprezes
Sylwia Umińska-Nowak -Sekretarz
Bogusław Czerniawski – Skarbnik
Sebastian Kokot – Członek
Paulina Czeremuzińska – Członek
Członkowie
Lp. | Nazwisko i Imię | Nr upraw. |
1. | Andrzejewski Jerzy | 2234 |
2. | Bas Władysław | 525 |
3. | Bas Marcin | 5035 |
4. | Bodnar Marta | 223 |
5. | Chmielowicz Ryszard | 1205 |
6. | Czeremuzińska Paulina | 5653 |
7. | Czerniawski Bogusław | 1440 |
8. | Dębicka Milena | 6840 |
9. | Foryś Iwona | 4266 |
10. | Garstecki Adam | 5405 |
11. | Gawroniak Zygmunt | 508 |
12. | Godlewski Dariusz | 5505 |
13. | Hozer Józef | 2748 |
14. | Isad Waldemar | 1441 |
15. | Jasiewicz Eugeniusz | 854 |
16. | Jurgiel Bogusław | 5097 |
17. | Kaczyński Marcin | 1719 |
18. | Kamrowska Marianna | 855 |
19. | Kantorek Barbara | 1720 |
20. | Kantorek Maciej | |
21. | Kokot Sebastian | 3958 |
22. | Kołodziej Maria | 3050 |
23. | Kontek Michał | 5817 |
24. | Kruk Katarzyna | 6150 |
25. | Królikowska-Świątek Iwona | 1335 |
26. | Kulikowska- Przewoska Jolanta | 6493 |
27. | Krzeszowiak Barbara | 420 |
28. | Lener Bożena | 2942 |
29. | Macha Milena | 5824 |
30. | Makarewicz Barbara | 714 |
31. | Majewska Małgorzata | 6154 |
32. | Malinowska-Wypych Daria | 6682 |
33. | Markowska Mieczysława | 533 |
34. | Markowski Adam | 6499 |
35. | Matysik Tomasz | 3052 |
36. | Molska Grażyna | 2946 |
37. | Pala Agnieszka | 5593 |
38. | Podgórska Małgorzata | 3054 |
39. | Przesmycki Jan | 535 |
40. | Rosowski Grzegorz | 5441 |
41. | Rychter Krzysztof | 4092 |
42. | Siedlewska Mirosława | 3147 |
43. | Siemaszko Hanna Ewa | 717 |
44. | Smola Bogusław | 1078 |
45. | Surma Marek | 858 |
46. | Stępień Krystyna | 520 |
47. | Stępień Marian | 521 |
48. | Stuła Maciej | 6457 |
49. | Ślusarczyk Robert | 7448 |
50. | Umińska-Nowak Sylwia | 5745 |
51. | Urbaniak Andrzej | 3059 |
52. | Urbański Roman | 2805 |
53. | Witkiewicz Zbigniew | 1068 |
54. | Zegarek Maria | 1450 |
55. | Zegarek-Dudzińska Agnieszka | 5935 |
56. | Zięba Maciej | 3673 |
57. | Żygadło Danuta | 719 |
58. | Żylińska Bernadeta | 6032 |