Warsztaty 24.10.2020r. – Służebność przesyłu

 

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości im. prof. Andrzeja Hopfera ma przyjemność zaprosić na warsztaty online, które odbędą się w dniu 24 października 2020r. (sobota) w godzinach 10:00 – 13:15 na platformie https://clickmeeting.com/pl . 

Temat:

Służebność przesyłu

Wykładowca:

mgr inż. Jerzy Korejwo

– rzeczoznawca majątkowy (upr. zaw. nr 590), biegły sądowy w zakresie geodezji, kartografii i szacowania nieruchomościami od 40 lat, były członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej ds. uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości, posiada tytuł REV (Recogniset Europen Valuer), w latach 1991 – 2002  zastępca Dyrektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie i jednocześnie Główny Geodeta Województwa, Wiceprezydent PSRWN, Członek Komisji Arbitrażowej PSRWN i PFSRM, Członek Komisji d/s standardów przy PFSRM.

Czas trwania seminarium: 4 godziny edukacyjne – 2 punkty warsztatowe

Szkolenie jest przewidziane na 200 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń wraz z wpłatą.

Formularz zgłoszeniowy  

Numer/ “Brak”
Numer / Jeśli nie prowadzą Panstwo działalności gospodarczej proszę wpisać “Brak”
Osoby bez uprawnień rzeczoznawcy majątkowego wnoszą opłatę z podatkiem VAT. UWAGA! Prosimy nie mylić skrótu PSRWN to nie PFSRM.
Proszę upewnić się czy wpisany mail jest prawidłowy. Na podany mail będzie wysyłane zaproszenie na szkolenie.
ulica, nr, kod pocztowy, miasto.

Nie wiesz jaki wybrać koszt szkolenia – KLIKNIJ TU

Po naciśnięciu przycisku “WYŚLIJ ZGŁOSZENIE” powinno wyskoczyć zielone okienko z potwierdzeniem wysłania zgłoszenia.

Opłatę za szkolenie należy wysłać na numer rachunku:
Bank Polski PKO SA: 66 1020 1013 0000 0102 0304 5820
Wkrótce po odnotowaniu płatności wystawimy fakturę. Informację dotyczącą dostępu do wydarzenia wyślemy około tygodnia przed szkoleniem.

Wymagania, które muszą zostać spełnione:

  1. Posiadanie komputera z dostępem do stabilnego Internetu.
  2. Wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Platforma ClickMeeting, na której odbędzie się szkolenie, jest oparta na przeglądarce. Uczestnik nie musi instalować żadnych dodatkowych programów, wystarczy otworzyć link i dołączyć do szkolenia.
  3. Platforma ClickMeeting współpracuje z wszystkimi wbudowanymi w laptopy kamerami oraz większością kamer internetowych. Bardziej zaawansowana lub profesjonalna kamera może wymagać instalacji dodatkowego oprogramowania lub sprzętu. Posiadanie mikrofonu i kamery nie jest wymagane. Pytania w trakcie szkolenia można zadawać na czacie.

W razie jakichkolwiek pytań i niejasności proszę o kontakt: adres mailowy: zarzad.glowny@psrwn.pl  lub telefoniczny 792 330 173 – Bartosz Rawa.

Może Ci się również spodoba