Relacja z OGÓLNOPOLSKIEGO SPŁYWU KAJAKOWEGO RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH  edycja 2023   [ZDJĘCIA]

W dniach 8 – 9 września 2023 r. w Krutyni odbył się OGÓLNOPOLSKI SPŁYW KAJAKOWY RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH  edycja 2023  zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości im. prof. Andrzeja Hopfera .

 Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonali Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości p. Krzysztof Lewandowski oraz Prezes Oddziału Olsztyn Przemysław Samełko.  

 Spływ zorganizowano na rzece Krutyń w województwie warmińsko – mazurskim, w powiecie piskim, na odcinku Krutyń – Wojnowo (13 km) . Podczas spływu zorganizowano zawody kajakowe o puchar Prezydenta Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Pierwszego dnia przewidziano otwarcie spływu, szkolenie w ramach doskonalenia kwalifikacji zawodowych rzeczoznawców majątkowych, które poprowadził Sędzia Andrzej Antkiewicz i Przemysław Samełko    oraz uroczystą kolację. Pierwszy dzień był dniem integracji oraz dyskusji. Kilku zawodników przyjechało z osobami towarzyszącymi, do czego w przyszłości gorąco zachęcamy.

Kolejny dzień to spływ urokliwą rzeką Krutyń. Spływ zaczęliśmy z pomostu ośrodka Syrenka. Trasa biegła rzeką Krutynią. We wsi Zielony Lasek znajduję się młyn, gdzie przenosiliśmy kajaki.

Na wybranym wcześniej odcinku rzeki rozegrano zawody kajakowe. Nie obyło się też bez przygód – kajak Krzysztofa Lewandowskiego i Romana Bispinga nabrał wody i zaczął tonąć.

Po skończeniu zmagań w Restauracji obiektu Syrenka odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Rozdania nagród dokonali: Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości p. Krzysztof Lewandowski, Prezes Oddziału Olsztyn Przemysław Samełko a także v-ce Prezes Oddziału Olsztyn Michał Luto.

Wszyscy uczestnicy dostali medale pamiątkowe. a finaliści otrzymali medale i wspaniałe puchary.

Wszyscy uczestnicy stwierdzili, że w tym roku pogoda dopisała, rywalizacja była przednia ale najważniejsza była zabawa i integracja oraz nowe znajomości.

Gorąco zachęcamy do udziału w kolejnym ogólnopolskim spływie już za rok.

Oto wyniki rywalizacji :

I miejsce:

Cezary Kowalczyk (Olsztyn) i Magdalena Zachaś (Olsztyn)

II miejsce:

Janusz Jasiński (Olsztyn) i Piotr Jasiński (Olsztyn)

III miejsce:

Marek Dzitkowski (Wgorzewo) i Marcin Gronkiewicz (Bartoszyce)

Specjalna nagroda za I miejsce „podwodnym kajakiem ”:

Krzysztof Lewandowski (Radom) i Roman Bisping (Płock)

Serdeczne Podziękowania dla PFSRM za patronat i wsparcie finansowe , bez którego organizacja Spływu na takim poziomie nie byłaby możliwa.

 Organizator

Przemysław Samełko

Michał Luto

Możesz również polubić…

Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości im. prof Andrzeja Hopfera