PSRWN Płock – relacja ze szkolenia z dnia 03.11.2017 r.

W dniu 03.11.2017r. w Hotelu Herman w Płocku odbyło się szkolenie p.n.: „ZMIANY PRZEPISÓW USTAWY Z DNIA 21 SIERPNIA 1997r. O GOSPODARCE NIERUCHOMOŚCIAMI DOKONANE W 2017 roku”, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości Oddział w Płocku. Aktualna tematyka szkolenia cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród członków naszego stowarzyszenia.

Wykład poprowadził wybitny znawca tematyki Zdzisław Małecki – rzeczoznawca majątkowy, numer uprawnień zawodowych 20, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego. Współzałożyciel PFSRM i jej były wiceprezydent. Przewodniczący Komisji Standardów Zawodowych PFSRM w latach 1995-2006. Wieloletni biegły z listy Sądu Okręgowego w Poznaniu.

W ciągu 8 godzin szkolenia omówionych zostało 51 przepisów szczegółowych dotyczących procedur z zakresu gospodarki nieruchomościami. Wykładowca szczególny nacisk kładł na zmiany w zapisach ustawy dotyczące bezpośrednio wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Uczestnicy otrzymali profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe wraz z komentarzami i materiałami pomocniczymi.

Bogata wiedza prowadzącego oraz ciekawy sposób przedstawienia i omówienia tematyki sprawiły, że dzień minął w mgnieniu oka, a uczestnicy zakończyli szkolenie bogatsi o cenną, specjalistyczną wiedzę.

sporządziła: Anna Sowa

Możesz również polubić…

Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości im. prof Andrzeja Hopfera