PSRWN Oddział Warszawski – Szkolenie Wyjazdowe! Uzbekistan 17- 28 KWIETNIA 2020 roku

Zapraszam na szkolenie wyjazdowe do wyjątkowego kraju w Azji Centralnej Uzbekistanu.

Z nami odwiedzisz bajkowe, orientalne miasta wpisane na listę UNESCO, które pamiętają czas karawan podążających jedwabnym szlakiem. Zadziwisz się wielkością budowli z czasów Timura Chromego w Samarkandzie,  zachwycisz się błękitnymi medresami ozdobionymi w orientalne mozaiki, gigantycznym meczetem w Bucharze, karawanserajami, pałacem Tach – Khauli w Chiwie,  pokonasz „morze” aralskie jeepem wśród wraków statków rybackich i niezapomnianej przyrody, będziesz podziwiać płaskowyż Ustyurt, i odwiedzisz na czerwonej pustyni Kyzył – kum unikatowe, zakazane  muzeum rosyjskiego kolekcjonera sztuki Igora Sawickiego, którego dziadek był Polakiem. Możesz się wsłuchać w pieśni nomadów przy ognisku podczas noclegu w jurtach na pustyni, a także dotrzeć z nami do jaskini św. Dawida w malowniczych górach.

Jeżeli chcesz z nami odwiedzić także miejsca związane z pobytem Polaków, cmentarze wojenne z grobami polskich żołnierzy z armii gen. Władysława Andersa, pojedź koniecznie z nami

do UZBEKISTANU

na 12 dniowy kurs  szkoleniowy  rzeczoznawców majątkowych w dniach 17- 28 KWIETNIA 2020 roku

 „Rynek nieruchomości w Uzbekistanie. Analiza zmian przepisów gospodarowania nieruchomościami. Zajęcia warsztatowe – studia przypadku.”

( 6 punktów szkoleniowych, 6 punktów warsztatowych)

Serdecznie zapraszam w imieniu Oddziału Warszawskiego PSRWN

 Małgorzata Skąpska

 

Uzbekistan został uznany za zwycięzcę prestiżowego konkursu National Geographic Awards w kategorii „Odkrycia roku”.
Według wyników głosowania online na najlepsze miejscowości turystyczne Uzbekistan zdobył 40% ogólnej liczby głosów. Wśród nominowanych do nagrody były też : Armenia, Oman, Tajwan i Rumunia.

Odpłatność dla uczestników szkolenia zawodowego:

  • Dla członków stowarzyszenia PSRWN:  5195 zł oraz koszt przelotów 3150 zł (całkowity koszt: 8345,00 zł)
  • Dla osób nie stowarzyszonych w PSRWN:  5345 zł oraz koszt przelotów 3150 zł (całkowity koszt: 8495,00 zł)

 

Może Ci się również spodoba