PSRWN Płock – relacja ze szkolenia z dnia 19.11.2016 r.

W dniu 19.11.2016 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Hotel Herman w Płocku, odbyło się szkolenie zorganizowane przez PSRWN Oddział w Płocku: „Wycena nieruchomości rolnych”.
W szkoleniu wzięła udział rekordowa liczba uczestników – 68.  Oprócz rzeczoznawców z Naszego Oddziału, w szkoleniu uczestniczyli rzeczoznawcy majątkowi z całej Polski: z Warszawy,  Brodnicy, Grudziądza, Łodzi, Skierniewic, Sochaczewa, Szczecina, Świdnicy, Torunia, Wałbrzycha, Włocławka i Wrocławia. Niewątpliwą zasługę, w dużym zainteresowaniu szkoleniem, miała osoba wykładowcy: dr inż. Jana Konowalczuka – pracownika naukowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,  wykładowcy na studiach podyplomowych, czynnego rzeczoznawcy majątkowego specjalizującego się w wycenie przedsiębiorstw, ocenie i analizie przedsiębiorstw, ekonomice rolnictwa, wycenie gospodarstw rolnych. W czasie wykładu dr inż. Jan Konowalczuk, między innymi, wyjaśnił różnice w wycenie nieruchomości rolnej i gospodarstwa rolnego, podzielił się
z uczestnikami szkolenia własnymi doświadczeniami z wyceny nieruchomości rolnych w różnych aspektach, omówił regulacje metodyki wyceny nieruchomości rolnych w standardach zawodowych krajowych, europejskich standardach wyceny 2000 oraz w międzynarodowych standardach wyceny. Wiedza i doświadczenie wykładowcy, a także dobry kontakt ze słuchaczami, spowodowały, że szkolenie na długo zapadnie w naszej pamięci oraz będzie miało przełożenie na pracę zawodową.

[gm album=4 module=phantom]

Może Ci się również spodoba