PSRWN Lublin: Szkolenie + warsztaty ONLINE. 6-7 grudnia 2024 r. Wykładowcy: Joanna Monika Szapiro-Nowakowska, Ludmiła Pietrzak, Jarosław Nogalski

Zapraszamy na szkolenie połączone z warsztatami organizowane przez Oddział w Lublinie Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości im. prof. Andrzeja Hopfera.

Blok szkoleniowy dla rzeczoznawców majątkowych i osób związanych z rynkiem nieruchomości zostanie przeprowadzony w trybie online w dniach:

6-7 grudnia 2024 roku w godzinach 9:00 – 19:00 

na platformie https://clickmeeting.com/pl

Tematy:

Informacje o działalności stowarzyszeniowej

Nietypowe wyceny

Prowadząca:

Joanna Monika Szapiro-Nowakowska

Informacja o wykładowcy

 

Tematy:

Dostęp nieruchomości do drogi publicznej w wycenie nieruchomości

Nieruchomość rolna, leśna, zurbanizowana w procesie wyceny – kiedy która w zależności od użytków gruntowych i konsekwencje z tym związane

Możliwość odlesienia, odrolnienia w celu zapewnienia inwestycyjności (kiedy to możliwe)

Ograniczenia inwestycyjne nieruchomości związane z rożnymi uwarunkowaniami w przepisach prawa

Prowadząca:

dr inż. Ludmiła Pietrzak

– rzeczoznawca majątkowy, Redaktor Naczelny czasopisma naukowo-technicznego „Przegląd Geodezyjny”. Autorka licznych publikacji. Ekspert z zakresu katastru i geodezji. Specjalista z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego.

12 godzin edukacyjnych – 6 punktów ( warsztaty)

Tematy:

Zagadnienia prawne przy sporządzaniu  operaty szacunkowego  na potrzeby ustalenia wysokości odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości

Charakterystyka służebności osobistych, służebności gruntowych  i służebności przesyłu w odniesieniu do zasad ustalania wysokości wynagrodzenia za ich ustanowienie

Nowe Rozporządzenie  Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie wyceny nieruchomości – aspekty prawne

Prowadzący:

Jarosław Nogalski

Radca prawny, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył aplikację prokuratorską oraz studia doktoranckie w Zakładzie Bankowości i Finansów Publicznych Wydziału Prawa, Administracji i Prawa Kanonicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Członek rad nadzorczych w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością utworzonych przez jednostki samorządu terytorialnego, w tym również pełniący funkcję przewodniczącego.

Pracował w instytucjach rynku finansowego, posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych, licencję likwidatora szkód majątkowych, jak i licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Od 2007 roku prowadzi w Lublinie własną kancelarię Radcy Prawnego specjalizującą się m.in. w kompleksowej obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców, głównie z zakresu prawa budowlanego, prawa nieruchomości, geodezji i kartografii oraz zamówień publicznych.

Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów przed sądami administracyjnymi jak i w postępowaniach cywilnych i gospodarczych.

12 godzin edukacyjnych – 6 punktów ( szkolenie)

Wymienione wykłady i warsztaty opracowano w celu realizacji doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych wg przepisów Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 25 kwietnia 2018r. (Dz. U. z dnia 27 kwietnia 2018r., poz.811).

RAZEM czas trwania: 24 godzin edukacyjnych – 12 punktów 

(6 punktów warsztaty + 6 punkty szkolenie)

Formularz zgłoszeniowy

Numer/ „Brak”
Numer / Jeśli nie prowadzą Panstwo działalności gospodarczej proszę wpisać „Brak”
Osoby bez uprawnień rzeczoznawcy majątkowego wnoszą opłatę z podatkiem VAT. PSRWN o/Lublin w Pekao S.A. nr 76 1240 2500 1111 0000 3766 9351
Osoby bez uprawnień rzeczoznawcy majątkowego wnoszą opłatę z podatkiem VAT. PSRWN o/Lublin w Pekao S.A. nr 76 1240 2500 1111 0000 3766 9351
Proszę upewnić się czy wpisany mail jest prawidłowy. Na podany mail będzie wysyłane zaproszenie na szkolenie.
ulica, nr, kod pocztowy, miasto. Proszę wpisać pełne dane!

Opłatę za szkolenie należy wysłać na numer rachunku:

PSRWN o/Lublin w Pekao S.A.

nr 76 1240 2500 1111 0000 3766 9351

(tytuł: szkolenie grudzień 2024 – imię nazwisko)

Warsztaty są przewidziane na 200 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

  • Wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Platforma ClickMeeting, na której odbędzie się szkolenie, jest oparta na przeglądarce. Uczestnik nie musi instalować żadnych dodatkowych programów, wystarczy otworzyć link i dołączyć do szkolenia.
  • Platforma ClickMeeting współpracuje z wszystkimi wbudowanymi w laptopy kamerami oraz większością kamer internetowych. Bardziej zaawansowana lub profesjonalna kamera może wymagać instalacji dodatkowego oprogramowania lub sprzętu. Posiadanie mikrofonu i kamery nie jest wymagane. Pytania w trakcie szkolenia można zadawać na czacie.
  • Wkrótce po odnotowaniu płatności zostanie wystawiona faktura.
  • Szczegółowa informacja dotyczącą dostępu do szkolenia online (odpowiedni link) przesłana zostanie ok 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia na adres elektroniczny, z którego dokonano zgłoszenia.

Kontakt z organizatorem:
Stanisław Kochański- tel. 509 927 503

Bartosz Rawa – tel. 792 330 173

Możesz również polubić…

Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości im. prof Andrzeja Hopfera